Qi organiczna zielona herbata Chun Mee

18,50 zł

(1,85 zł za 10g)

Brutto 24h

Organiczna herbata Chun Mee - orzeźwiająca herbata z nutą śliwki i kasztana. 

w 100% naturalne – bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Opakowania są biodegradowalne lub pochodzą z recyklingu. Herbaty Qi pochodzą z małych plantacji położonych na wzgórzach Żółtych Gór na południu Chin

Ilość

  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Qi Organiczna chińska zielona herbata Chun Mee

 

Organiczna herbata Chun Mee - orzeźwiająca herbata z nutą śliwki i kasztana.

 

Chun Mee to jedna z najpopularniejszych eksportowanych herbat chińskich. Liście herbaty przypominają kształtem brwi, osiągnięcie tego kształtu wymaga doświadczenia i umiejętności podczas wypalania. Herbata jest łagodna, posiada wyrazisty ciemnożółty kolor. 

Wielokrotnie nagradzane za swój smak, wyśmienicie ożywcze i zdrowe herbaty Qi są w 100% naturalne – bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Opakowania są biodegradowalne lub pochodzą z recyklingu. Herbaty Qi pochodzą z małych plantacji położonych na wzgórzach Żółtych Gór na południu Chin. To region chroniony ekologicznie, czysty i nieskażony. Uprawa na wysokościach, bogata w składniki mineralne ziemia i obfite opady deszczu od wieków tworzą idealne warunki. Zaangażowanie na każdym etapie procesu, gwarantuje najwyższą jakość. Herbaty Qi są pakowane na miejscu, w fabryce Xitou w prowincji Wuyuanje w pobliżu ogrodów herbacianych, dając pracę społeczności lokalnej. Proces przetwarzania rozpoczyna się już w 2 godziny od zerwania liści! Tradycja uprawy herbaty sięga tam ponad 1000 lat! Współpraca z farmerami jest zgodna z zasadami Sprawiedliwego Handlu, potwierdza to certyfikat FLO (Fairtrade Labeling Organization).

Produkt organiczny, wegetariański, bezglutenowy.

 

 

Opakowanie: 100 g

Sposób przygotowania: do filiżanki wsypać płaską małą łyżeczkę herbaty zalać przegotowaną wodą o temperaturze 80-96˚C. Parzyć od 2-3 minut.

Producent: Qi Teas
Dystrybutor: Herbia Sławomir Glapiak ul. Raszkowska 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Kraj pochodzenia: Chiny