Comvita Miód Manuka UMF 15+

249,90 zł

(99,96 zł za 100g)

Brutto 24h

100% certyfikowany miód Manuka z Nowej Zelandii. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie UMF 15+. Miody Manuka z Nowej Zelandii posiadają wyjątkowe właściwości, które wynikają z wysokiej zawartości składnika o nazwie Methylglyoxal, który sprawia, że miód wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Comvita New Zeland Miód Manuka UMF 15+ MGO 514+

 

100% certyfikowany miód Manuka z Nowej Zelandii. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie MGO 514+

 

Miody Manuka z Nowej Zelandii posiadają wyjątkowe właściwości, które wynikają z wysokiej zawartości składnika o nazwie Methylglyoxal, który sprawia, że miód wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego.

 

Jak powstaje miód Manuka?

Oryginalny miód Manuka, powstaje z nektaru kwiatów krzewu manuka, rosnącego w Nowej Zelandii na terenach, które pozbawione są jakichkolwiek zanieczyszczeń i uprawione w ekologicznych warunkach, dzięki czemu jest to produkt całkowicie naturalny produkt wysokiej jakości.

Dawkowanie:
• stosować 1-2 łyżeczki 2-3 razy dziennie.
• Zaleca się, aby 30 minut przed i po spożyciu miodu Manuka powstrzymać się od jedzenia i picia.
• Ostatni raz przed snem po umyciu zębów - zaleca się, aby przed połknięciem miodu potrzymać go minutę w jamie ustnej. Osoby z chorobami dziąseł zauważą znaczną poprawę już po kilku dniach.
• W celu przyspieszenia gojenia zainfekowanych i trudno gojących się ran, odleżyn, oparzeń, odparzeń, wrzodów na skórze, żylnych owrzodzeń nóg, cukrzycowych owrzodzeń stóp należy stosować miód Manuka bezpośrednio na skórę.

 

 

MIÓD MANUKA UMF 15+
Składniki: 250g miodu Manuka UMF 15+ 
Kraj pochodzenia miodu: Nowa Zelandia
Producent: Comvita New Zeland
Dystrybutor: Herbia Sławomir Glapiak ul. Raszkowska 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej od 18-25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, z dala od promieni słonecznych.

Uwaga! Nie należy podawać miodu dzieciom poniżej pierwszego roku życia, osobom uczulonym na produkty pszczele oraz osobom, które posiadają nadwrażliwość lub nietolerancję na miód ze strony układu pokarmowego. Osoby chorujące na cukrzycę powinny przed zastosowaniem miodu Manuka skonsultować się z lekarzem. Miód Manuka nie jest lekiem, ani substytutem leku.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

 

2019-08-22

Zobacz także