Comvita Miód Manuka UMF 5+

89,90 zł

(35,95 zł za 100g)

Brutto 24h

100% certyfikowany miód Manuka z Nowej Zelandii. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie UMF 5+

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Comvita Miód Manuka UMF 5+

 

100% certyfikowany miód Manuka z Nowej Zelandii. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie UMF 5+

Miody Manuka z Nowej Zelandii posiadają wyjątkowe właściwości, które wynikają z wysokiej zawartości składnika o nazwie Methylglyoxal, który sprawia, że miód wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego.

Dawkowanie:

• stosować 1-2 łyżeczki 2-3 razy dziennie. Zaleca się stosowanie miodu Manuka u dzieci powyżej pierwszego roku życia.

• Zaleca się aby 30 minut przed i po spożyciu miodu Manuka powstrzymać się od jedzenia i picia.

• Ostatni raz przed snem po umyciu zębów - zaleca się aby przed połknięciem miodu potrzymać go minutę w jamie ustnej. Osoby z chorobami dziąseł zauważą znaczną poprawę już po kilku dniach.

• W celu przyspieszenia gojenia zainfekowanych i trudno gojących się ran, odleżyn, oparzeń, odparzeń, wrzodów na skórze, żylnych owrzodzeń nóg, cukrzycowych owrzodzeń stóp należy stosować miód Manuka bezpośrednio na skórę.  

Uwaga!

Nie należy podawać miodu dzieciom poniżej pierwszego roku życia, osobom uczulonym na produkty pszczele oraz osobom, które posiadają nadwrażliwość lub nietolerancję na miód ze strony układu pokarmowego. Osoby chorujące na cukrzycę powinny przed zastosowaniem miodu Manuka skonsultować się z lekarzem. Miód Manuka nie jest lekiem, ani substytutem leku. 

 

MIÓD MANUKA UMF 5+

Zawartość opakowania: 250g miodu Manuka UMF 5+

Kraj pochodzenia miodu: Nowa Zelandia

Producent: Comvita New Zeland

Składniki: miód Manuka

Dystrybutor: Herbia Sławomir Glapiak, ul. Raszkowska 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej od 18-25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, z dala od promieni słonecznych. 

 

 

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

 

Zobacz także