Miód Manuka Active 16+

29,90 zł
Brutto 24h

Miody Manuka z Nowej Zelandii posiadają wyjątkowe właściwości, które wynikają z wysokiej zawartości składnika o nazwie Methylglyoxal, który sprawia, że miód wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego.

Ilość

  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Suplement diety

Lifeplan Miód Manuka Active 16+

 

100% certyfikowany miód Manuka z Nowej Zelandii. Jego cechą charakterystyczną jest wysoka, certyfikowana zawartość methylglyoxalu na poziomie Active 16+.

 

Miody Manuka z Nowej Zelandii posiadają wyjątkowe właściwości, które wynikają z wysokiej zawartości składnika o nazwie Methylglyoxal, który sprawia, że miód wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego i pokarmowego.

 

Jak powstaje miód Manuka?

Oryginalny miód Manuka, powstaje z nektaru kwiatów krzewu manuka, rosnącego w Nowej Zelandii na terenach, które pozbawione są jakichkolwiek zanieczyszczeń i uprawione w ekologicznych warunkach, dzięki czemu jest to produkt całkowicie naturalny produkt wysokiej jakości.

 

Krzew manuka można spotkać także w innych rejonach świata,  ale występuje on wtedy w towarzystwie takich krzewów jak: kanuka (Kunzea Ericoides), zielona herbata (Camellia sinensis), tantoon (Leptospermum polygalifolium) czy melaleuca, w związku z czym miody pozyskiwane poza Nową Zelandią są miodami mieszanymi a nie w 100%  miodami Manuka. Miód Manuka Active 16+ jest 100% miodem Manuka w rozumieniu przepisów jakości handlowej, oryginalności produktu oraz zawartości pyłku z kwiatu manuka w miodzie.

 

Właściwości miodu Manuka zostały odkryte w roku 2006 przez niemieckiego profesora Thomasa Henle. Prowadzone badania nad miodami Manuka stwierdziły, że im większa zawartość Methylglyoxalu w miodzie tym jego działanie jest mocniejsze i skuteczniejsze. Dzięki swoim badaniom opracował sposób badania miodów (metoda MGO) i stężenia w nich wspomnianego składnika. Pomiar ten uznawany jest za bardzo wiarygodny, wykazuje wysoką powtarzalność oraz niską skalę błędów, która kształtuje się na poziomie 2%.

 

Dawkowanie:

1-2 kapsułki dziennie. Popić wodą.

Uwaga!

Nie należy podawać miodu dzieciom poniżej pierwszego roku życia, osobom uczulonym na produkty pszczele oraz osobom, które posiadają nadwrażliwość lub nietolerancję na miód ze strony układu pokarmowego. Osoby chorujące na cukrzycę powinny przed zastosowaniem miodu Manuka skonsultować się z lekarzem. Miód Manuka nie jest lekiem, ani substytutem leku. 

 

MIÓD MANUKA Active 16+ - suplement diety. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek. 

Kraj pochodzenia miodu: Nowa Zelandia

Skład: Miód Manuka proszek, dekstroza, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza, glicerol), roślinny stearynian magnezu, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)

Producent: Lifeplan Products Ltd.

Dystrybutor: Herbia Sławomir Glapiak ul. Raszkowska 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej od 18-25°C, w miejscu

niedostępnym dla małych dzieci, z dala od promieni słonecznych. 

Składniki odżywcze:

 

W 1 kapsułce

% RWS

W 2 kapsułkach

% RWS

Sproszkowany miód Manuka Active 16+

200mg

-

400mg

-

*RWS – referencyjna wartość spożywcza dla osoby dorosłej

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

Zobacz także