Turmeric kurkuma w sprayu

89,90 zł

(359,60 zł za 100ml)

Brutto 24h

Turmeric Oral Spray to rewolucyjny preparat z korzenia kurkumy o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających składający się z unikalnego procesu kapsułkowania molekularnego, który zapewnia skuteczne wchłanianie niezbędnych kurkuminoidów bezpośrednio do krwioobiegu poprzez tkankę jamy ustnej, omijając układ trawienny. 

Ilość

  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Suplement diety

BetterYou Turmeric kurkuma w sprayu doustnym

 

Turmeric Oral Spray to rewolucyjny preparat o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających składający się z unikalnego procesu kapsułkowania molekularnego, który zapewnia skuteczne wchłanianie niezbędnych kurkuminoidów bezpośrednio do krwioobiegu poprzez tkankę jamy ustnej, omijając układ trawienny. 1300mg ekwiwalentu korzenia kurkumy na dawkę co przedkłada się na 27mg kurkuminoidów. Unikalny proces enkapsulacji molekularnej - Cyclocurmin®

Dzięki aplikacji do jamy ustnej witaminy są bezpośrednio wchłaniana przez błonę śluzową do układu krwionośnego, zamiast być przetwarzana przez układ trawienny. Gwarantuje to minimalizację strat podczas procesu absorpcji.

 

Sposób użycia: raz na dobę przyjmować cztery aplikacje (poprzez naciśnięcie pompki) bezpośrednio do ust (najlepiej na wewnętrzną stronę policzka lub pod język). Jedno opakowanie 25 ml zawiera 120 psiknięć.

Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Przed pierwszym użyciem wcisnąć pompkę trzy razy. Po użyciu założyć nakładkę na sprayu. Po otwarciu należy zużyć w ciągu 6 miesięcy. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

SkładWoda, ksylitol, ekstrakt kurkuminy, guma akacjowa, sorbinian potasu, kwas cytrynowy, olejek pomarańczowy, guma ksantanowa.

 

-

w 4 aplikacjach

% ZDS*

Korzeń kurkumy

1300mg

-

Kurkuminoidy

27mg

-

ZDS * - Zalecane Dzienne Spożycie

Producent: BetterYou
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
objętość netto: 25ml

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Nie zawiera: sztucznych barwników, aromatów, glutenu, tłuszczów, soli, drożdży oraz laktozy.

Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Ma smak pomarańczy.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.