Winter Wellness Syrop z miodem Manuka i Marshmallow

69,90 zł

(6,99 zł za 10ml)

Brutto

COMVITA Winter Wellness Manuka Honey Syrup with Marshmallow - SYROP Z MIODEM MANUKA UMF 10+, PIANKĄ CUKROWĄ, PRAWOŚLAZEM I TYMIANKIEM

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Darmowa dostawa od 250,00zł Darmowa dostawa od 250,00zł
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

COMVITA Winter Wellness Manuka Honey Syrup with Marshmallow - SYROP Z MIODEM MANUKA UMF 10+, PIANKĄ CUKROWĄ, PRAWOŚLAZEM I TYMIANKIEM

 

Składniki: Ekstrakt z pianek cukrowych (woda, etanol, wysuszony korzeń Althaea officinalis), gliceryna, miód Rewa Rewa, UMF 10+ Manuka (Leptospermum scoparium) Miód, woda, aromat tymiankowy (woda, etanol, ziele Thymus vulgaris), mentol, karagen (zawiera dekstrozę [ środek wypełniający]). Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Odpowiedni dla wegetarian.

Dawkowanie: Dorośli: 5 ml (1 łyżeczka) co 2 do 3 godzin w razie potrzeby. Maks. do 15 ml dziennie

Dzieci powyżej 2 lat: Weź 2,5 ml (1/2) co 2 do 3 godzin w razie potrzeby. Zażywaj do 7,5 ml dziennie. Nie należy podawać dzieciom poniżej 2 roku życia bez porady lekarskiej. Nie należy podawać dzieciom poniżej 2 roku życia. OSTRZEŻENIA: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Nie podawać dzieciom poniżej 2 roku życia. Kobiety w ciąży lub w okresie laktacji: przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30OC. Miód może ulec krystalizacji.

 

Producent: COMVITA New Zeland
Dystrybutor: Herbia Sławomir Glapiak ul. Raszkowska 26, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Wyprodukowano w Nowej Zelandii

Pojemność: 100ml

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

Zobacz także